Julien STEVENS
 
Country:    Belgium
Born:   1943-02-25 (75)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Important victories
  NC Belgium (1968)

Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1963    Solo - Terrot       -
  1964    Solo - Superia       370
  1965    Solo - Superia       163
  1966    Solo - Superia       223
  1967    Willem II - Gazelle       223
  1968    Smiths       57
  1969    Faema       19
  1970    Faemino       151
  1971    Molteni - Arcore       100
  1972    Dreher       256
  1973    Brooklyn       221
  1974    IJsboerke - Colner       149
  1975    IJsboerke - Colner       121
  1976    -      441
  1977    Ebo - Superia       167

Results | Wins | Analysis

1962

Olympia`s Tour (25-31/5)
  6th place
  1st place in 2nd stage
  1st place in 4th stage

1963

Olympia`s Tour (24-30/5)
  2nd place
  1st place in 6th stage
World Championships Amateurs (10/8)
  9th place

1964

GP Lambrechts (21/7)
  3rd place

1965

Ronde van Limburg (7/3)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (13/3)
  7th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (14/3)
  8th place
Circuit du Tournaisis (18/5)
  3rd place
Omloop der Drie Provincien (27/5)
  3rd place
Ronde van het Noorden (9-12/9)
  7th place
Ronde van Picardie (18-19/9)
  9th place

1966

Paris - Nice (8-15/3)
  38th place
E3 Prijs Harelbeke (26/3)
  17th place
Tour of Flanders (9/4)
  32nd place
Paris - Roubaix (17/4)
  36th place
Fleche Enghiennoise (21/4)
  3rd place
GP Stad Vilvoorde (3/5)
  5th place
Circuit du Brabant Central (8/5)
  1st place
Brussel - Meulebeke (22/5)
  7th place
Volta a Catalunya (11-18/9)
  1st place in 6th stage

1967

GP Hannut (27/3)
  5th place
Amstel Gold Race (15/4)
  30th place
GP Stad Vilvoorde (18/4)
  5th place
Fleche Cotiere (22/4)
  8th place
Omloop der Drie Provincien (4/5)
  3rd place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (25/6)
  1st place

1968

Dwars door Belgie (24/3)
  5th place
Tour of Flanders (30/3)
  36th place
Paris - Roubaix (7/4)
  31st place
GP Pino Cerami (11/4)
  1st place
Circuit Regions Fruitiere (13/4)
  2nd place
GP Stad Vilvoorde (7/5)
  6th place
Circuit de Niel (12/5)
  6th place
Circuit du Brabant Central (26/5)
  5th place
Omloop van West-Brabant (2/6)
  4th place
Kessel - Lier (15/6)
  2nd place
GP Union Dortmund (23/6)
  6th place
GP Lambrechts (21/7)
  5th place
NC Belgium (28/7)
  1st place
Circuit des Frontieres (1/10)
  10th place
Sluitingsprijs (15/10)
  2nd place

1969

Kuurne - Brussel - Kuurne (2/3)
  5th place
Milano - San Remo (19/3)
  19th place
Tour of Flanders (30/3)
  11st place
Circuit Regions Fruitiere (5/4)
  2nd place
Ronde van Belgie (7-10/4)
  7th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (27/4)
  6th place
Brussel - Meulebeke (11/5)
  7th place
Omloop der Drie Provincien (15/5)
  2nd place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (18/5)
  1st place
Circuit du Brabant Central (1/6)
  3rd place
Omloop van Midden-Belgie (8/6)
  9th place
Tour de Suisse (12-20/6)
  1st place in 9th stage
Tour de France (28/6-20/7)
  72nd place
  1st place in 4th stage
  2nd place in 6th stage
Parijs - Luxemburg (5-6/8)
  7th place
World Championships (10/8)
  2nd place
GP Union Dortmund (14/9)
  1st place
Criterium des As (21/9)
  3rd place

1970

Milano - San Remo (19/3)
  38th place
E3 Prijs Harelbeke (21/3)
  5th place
La Fleche Brabanconne (22/3)
  9th place
Gent - Wevelgem (1/4)
  6th place
Tour of Flanders (5/4)
  20th place
Bruxelles - Bievene (3/5)
  6th place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (10/5)
  1st place
Omloop van West-Brabant (17/5)
  5th place
Circuit du Brabant Central (24/5)
  2nd place

1971

GP Stad Vilvoorde (4/5)
  1st place
Tour de Flandre Occidentale (8/5)
  4th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (16/5)
  3rd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (31/5)
  2nd place
Prix de St. Amands (9/6)
  3rd place
Tour de la Flandre Orientale (13/6)
  3rd place
Tour de France (26/6-18/7)
  90th place
  2nd place in 8th stage
GP Marcel Kint (6/9)
  7th place
GP Union Dortmund (12/9)
  2nd place
Sluitingsprijs (12/10)
  5th place

1972

Tour of Flanders (9/4)
  59th place
Paris - Roubaix (16/4)
  20th place
Milano - Vignola (25/4)
  3rd place
Circuit du Brabant Central (6/5)
  6th place
Maaslandse Pijl (18/6)
  8th place

1973

Omloop Het Volk (3/3)
  25th place
Milano - San Remo (19/3)
  77th place
La Fleche Brabanconne (25/3)
  9th place
GP Stad Vilvoorde (15/5)
  7th place
Giro d`Italia (18/5-9/6)
  108th place
Renaix - Tournai - Renaix (16/6)
  1st place

1974

Dwars door Belgie (24/3)
  7th place
Paris - Roubaix (7/4)
  31st place
Ronde van Belgie (14-19/4)
  1st place in 5th stage
Vuelta a Espana (23/4-12/5)
  34th place
Wezembeek - Oppem (6/7)
  3rd place
GP de l`Escaut (30/7)
  2nd place

1975

Milano - San Remo (19/3)
  78th place
Amstel Gold Race (29/3)
  35th place
GP Hannut (31/3)
  9th place
Vuelta a Espana (22/4-11/5)
  46th place
  1st place in 21st stage
Circuit de Flandres Orientale (19/5)
  2nd place
GP Melckenbeeck (13/7)
  1st place

1976

Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (31/7)
  8th place

1977

Harelbeke - Poperinge - Harelbeke (26/3)
  9th place
Vuelta a Espana (26/4-15/5)
  52nd place
Omloop der Drie Provincien (19/5)
  5th place
Fleche Cotiere (26/5)
  1st place
Omloop van West-Brabant (29/5)
  9th place
Circuit de Flandres Orientale (30/5)
  5th place
Omloop van het Houtland (29/9)
  5th place