Roger ROSIERS
 
Country:    Belgium
Born:   1946-12-26 (71)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Important victories
  Paris - Roubaix (1971)

Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1965    -      309
  1967    Dr. Mann - Grundig       77
  1968    Dr. Mann - Grundig       19
  1969    Dr. Mann - Grundig       97
  1970    Bic       15
  1971    Bic       32
  1972    Bic       38
  1973    Bic       27
  1974    Molteni       85
  1975    Super Ser - Zeus       87
  1976    Super Ser - Zeus       160
  1977    Frisol - Gazelle - Thirion       222
  1978    Peugeot - Esso - Michelin       115
  1979    La Redoute - Motobecane       115
  1980    La Redoute - Motobecane       302
     Overall          446

Results | Wins | Analysis

1965

Coupe Sels (31/8)
  1st place

1966

Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (12/3)
  1st place
Gent - Wevelgem (amateurs) (23/3)
  1st place
Omloop van Henegouwen (30/7)
  1st place

1967

Milano - San Remo (19/3)
  46th place
La Fleche Brabanconne (27/3)
  1st place
Paris - Roubaix (9/4)
  56th place
Circuit des 11 Villes (16/4)
  10th place
Brussel - Verviers (23/4)
  7th place
La Flèche Wallonne (28/4)
  11st place
Liege - Bastogne - Liege (1/5)
  7th place
Fleche des Polders (13/5)
  5th place
Circuit de Flandres Orientale (15/5)
  2nd place
GP Flandria (21/7)
  10th place
NC Belgium (30/7)
  7th place
GP Melckenbeeck (20/8)
  6th place
Coupe Sels (29/8)
  10th place

1968

Kuurne - Brussel - Kuurne (3/3)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (9/3)
  2nd place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (10/3)
  2nd place
Omloop van het Waasland (16/3)
  6th place
Circuit des 11 Villes (17/3)
  1st place
Trefle a Quatre Feuilles (28/3)
  3rd place
Tour of Flanders (30/3)
  6th place
Omloop van het Leiedal (5/5)
  2nd place
Fleche Cotiere (18/5)
  6th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (19/5)
  3rd place
Circuit de Flandres Orientale (3/6)
  6th place
Omloop van Midden-Belgie (9/6)
  8th place
Ronde van Luxemburg (14-17/6)
  5th place
Tour de la Flandre Orientale (23/6)
  7th place
Wezembeek - Oppem (6/7)
  1st place
GP Flandria (20/7)
  1st place
GP Lambrechts (21/7)
  3rd place
GP Stad Zottegem (20/8)
  4th place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  4th place
Amstel Gold Race (21/9)
  2nd place
GP Fourmies (29/9)
  3rd place

1969

Omloop Het Volk (1/3)
  8th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (2/3)
  4th place
Milano - San Remo (19/3)
  18th place
Dwars door Belgie (23/3)
  9th place
Tour of Flanders (30/3)
  15th place
Nokere Koerse (14/4)
  1st place
Amstel Gold Race (18/4)
  7th place
La Flèche Wallonne (20/4)
  7th place
GP Stad Vilvoorde (29/4)
  9th place
Fleche Cotiere (10/5)
  4th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (11/5)
  6th place
Quatre Jours de Dunkerque (13-18/5)
  10th place
Omloop van West-Brabant (25/5)
  3rd place
Omloop van Midden-Belgie (8/6)
  5th place
Brussel - Ingooigem (11/6)
  10th place
GP Lambrechts (27/7)
  9th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (4/8)
  2nd place

1970

Omloop Het Volk (28/2)
  2nd place
Kuurne - Brussel - Kuurne (1/3)
  9th place
Tour d`Indre-et-Loire (5-7/3)
  5th place
Circuit des 11 Villes (15/3)
  7th place
Milano - San Remo (19/3)
  92nd place
E3 Prijs Harelbeke (21/3)
  3rd place
La Fleche Brabanconne (22/3)
  4th place
GP Roulers (28/3)
  6th place
Gent - Wevelgem (1/4)
  4th place
Tour of Flanders (5/4)
  5th place
Ronde van Belgie (6-10/4)
  10th place
Paris - Roubaix (12/4)
  8th place
La Flèche Wallonne (19/4)
  4th place
Vuelta a Espana (23/4-12/5)
  28th place
  1st place in 18th stage
Fleche des Polders (16/5)
  4th place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (18/5)
  6th place
Tour de l`Oise (29-31/5)
  1st place in prologue
Circuit Escaut-Durme (6/6)
  9th place
Omloop van Midden-Belgie (7/6)
  1st place
St. Martens - Lierde (12/7)
  6th place
Circuit de Niel (17/7)
  8th place
GP Lambrechts (21/7)
  10th place
GP de l`Escaut (28/7)
  28th place
De Pinte (15/8)
  1st place
Bordeaux - Paris (6/9)
  3rd place
Paris - Tours (27/9)
  8th place
GP Fourmies (4/10)
  4th place

1971

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (14-19/2)
  6th place
Tour de Levant (23-28/2)
  9th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (7/3)
  5th place
Milano - San Remo (19/3)
  8th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (21/3)
  3rd place
Omloop Het Volk (25/3)
  2nd place
Amstel Gold Race (28/3)
  3rd place
Tour of Flanders (4/4)
  57th place
Ronde van Belgie (11-15/4)
  5th place
Paris - Roubaix (18/4)
  1st place
Nokere Koerse (27/4)
  4th place
Tour du Condroz (20/5)
  5th place
Circuit de Flandres Centrale (23/5)
  10th place
GP Lambrechts (17/7)
  4th place
GP de l`Escaut (27/7)
  8th place
GP Peruwelz (21/8)
  3rd place
Coupe Sels (31/8)
  3rd place
Circuit de la Region Liniere (12/9)
  6th place

1972

GP Monaco (24/2)
  2nd place
GP Valencia (27/2)
  11st place
Tour de Levant (29/2-5/3)
  26th place
Milano - San Remo (19/3)
  67th place
E3 Prijs Harelbeke (25/3)
  8th place
La Fleche Brabanconne (26/3)
  10th place
Tour of Flanders (9/4)
  5th place
Paris - Roubaix (16/4)
  11st place
La Flèche Wallonne (23/4)
  12nd place
Omloop van het Leiedal (29/4)
  1st place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  17th place
Quatre Jours de Dunkerque (9-14/5)
  7th place
Ronde van Luxemburg (8-12/6)
  1st place
  1st place in 2nd stage
NC Belgium (25/6)
  7th place
GP Fourmies (29-30/7)
  5th place
De Pinte (15/8)
  1st place
GP Peruwelz (19/8)
  4th place
GP Stad Zottegem (22/8)
  7th place
Druivenkoers (30/8)
  2nd place
Circuit de la Region Liniere (10/9)
  1st place
GP d`Isbergues (17/9)
  8th place

1973

Tour du Haut Var (5/3)
  2nd place
Milano - San Remo (19/3)
  68th place
GP Pino Cerami (29/3)
  10th place
Tour of Flanders (1/4)
  17th place
Gent - Wevelgem (3/4)
  8th place
Amstel Gold Race (7/4)
  13rd place
Ronde van Belgie (8-13/4)
  9th place
Paris - Roubaix (15/4)
  3rd place
La Flèche Wallonne (19/4)
  8th place
Liege - Bastogne - Liege (22/4)
  20th place
Vuelta a Espana (26/4-13/5)
  31st place
Bordeaux - Paris (27/5)
  5th place
Fleche des Polders (6/6)
  5th place
Brussel - Ingooigem (13/6)
  7th place
Wezembeek - Oppem (7/7)
  6th place
GP Lambrechts (14/7)
  9th place
Ronde van het Noorden (5-9/9)
  4th place
GP d`Isbergues (16/9)
  1st place
GP Fourmies (22-23/9)
  4th place
Paris - Bruxelles (26/9)
  6th place
Etoile des Espoirs (16-21/10)
  3rd place

1974

Omloop Het Volk (2/3)
  10th place
Milano - San Remo (18/3)
  26th place
Tour of Flanders (31/3)
  16th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  15th place
GP Stad Vilvoorde (7/5)
  4th place
Prix de St. Amands (25/5)
  1st place
Omloop van Midden-Belgie (2/6)
  2nd place
Circuit Escaut-Durme (8/6)
  6th place
Wezembeek - Oppem (6/7)
  9th place
St. Martens - Lierde (7/7)
  6th place
GP de l`Escaut (30/7)
  10th place
GP Stad Zottegem (20/8)
  9th place
Coupe Sels (27/8)
  2nd place
Paris - Bruxelles (25/9)
  3rd place
Tours - Paris (29/9)
  25th place

1975

Harelbeke - Poperinge - Harelbeke (22/3)
  7th place
GP Pino Cerami (26/3)
  6th place
Circuit Regions Fruitiere (30/3)
  4th place
Tour of Flanders (6/4)
  9th place
Gent - Wevelgem (9/4)
  14th place
Paris - Roubaix (13/4)
  15th place
GP Wallone (15/4)
  6th place
La Flèche Wallonne (17/4)
  15th place
Vuelta a Espana (22/4-11/5)
  31st place
  2nd place in 13rd stage
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (19/5)
  5th place
Circuit de Niel (25/5)
  10th place

1976

Vuelta a Espana (27/4-16/5)
  39th place
Vuelta a Aragon (25-30/5)
  3rd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (7/6)
  4th place
Rebecq - Rognon (17/6)
  9th place
NC Belgium (20/6)
  7th place
GP Frans Verbeeck (27/6)
  8th place
Wezembeek - Oppem (3/7)
  6th place
GP Lambrechts (10/7)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (31/7)
  3rd place
De Pinte (15/8)
  5th place
GP Stad Zottegem (17/8)
  7th place
Ronde van Midden-Zeeland (26/8)
  8th place
Trofeo Masferrer (7/9)
  9th place

1977

Omloop Het Volk (5/3)
  19th place
Milano - San Remo (19/3)
  72nd place
Driedaagse van De Panne (21-24/3)
  1st place
Ronde van Belgie (10-14/4)
  4th place
Paris - Roubaix (17/4)
  25th place
Züri Metzgete (8/5)
  20th place
GP Orchies (17/9)
  9th place

1978

GP Aix-en-Provence (13/2)
  1st place
GP Antibes (14/2)
  2nd place
GP Monaco (20/2)
  5th place
Tour du Haut Var (26/2)
  6th place
Paris - Nice (5-11/3)
  24th place
Milano - San Remo (18/3)
  23rd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (15/5)
  6th place
Bordeaux - Paris (21/5)
  2nd place
Coupe Sels (29/8)
  4th place

1979

GP St. Raphael (11/2)
  1st place
GP Peymeinade (17/2)
  2nd place
Omloop van het Waasland (18/3)
  8th place
Paris - Roubaix (8/4)
  28th place
GP Hannut (16/4)
  1st place
GP Denain (17/4)
  5th place
Nokere Koerse (24/4)
  8th place
Quatre Jours de Dunkerque (9-13/5)
  7th place
Bordeaux - Paris (20/5)
  5th place
Omloop van Midden-Belgie (26/5)
  5th place

1980

Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (8/3)
  2nd place
Fleche Cotiere (22/5)
  4th place