CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
6/10   Berencross  
Winner: Sanne Cant
     C2  
6/10   Berencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C2  
6/10   Hlinsko  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
6/10   Hlinsko  
Winner: Jan Nesvadba
     C2  
6/10   Lutterbach  
Winner: David Van Der Poel
     C2  
6/10   Lutterbach  
Winner: Denise Betsema
     C2  
6/10   West Sacramento GP  
Winner: Anthony Clark
     C2  
6/10   Charm City Cross  
Winner: Kerry Werner
     C1  
6/10   Charm City Cross  
Winner: Ellen Noble
     C1  
6/10   West Sacramento GP  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
7/10   Hotondcross  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
7/10   Hotondcross  
Winner: Marianne Vos
     C1  
7/10   Kronborg Cyclo Cross  
Winner: Benjamin Wittrup Justesen
     C2  
7/10   Kronborg Cyclo Cross  
Winner: Ida Erngren
     C2  
7/10   Derby  
Winner: Bethany Crumpton
     C2  
7/10   Derby  
Winner: Braam Merlier
     C2  
7/10   Belfast  
Winner: David Conroy
     C2  
7/10   Belfast  
Winner: Maria Larkin
     C2  
7/10   Gouda  
Winner: Puck Pieterse
     NE  
7/10   Aigle  
Winner: Vincent Baestaens
     C1  
7/10   Aigle  
Winner: Denise Betsema
     C1  
7/10   Rakova  
Winner: Emil Hekele
     C2  
7/10   Rakova  
Winner: Nikola Bajgerova
     C2  
7/10   Charm City Cross  
Winner: James Driscoll
     C2  
7/10   West Sacramento GP  
Winner: Cody Kaiser
     C2  
7/10   West Sacramento GP  
Winner: Samantha Runnels
     C2  
7/10   Charm City Cross  
Winner: Ellen Noble
     C2  
8/10   Toride  
Winner: Hijiri Oda
     C2  
8/10   Toride  
Winner: Miyoko Karami
     C2  
13/10   Rapencross  
Winner: Daan Soete
     C2  
13/10   Rapencross  
Winner: Sanne Cant
     C2  
13/10   Jicin  
Winner: Jan Nesvadba
     C2  
13/10   Jicin  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
13/10   Albrandswaard  
Winner: Bianca Van Den Hoek
     NE  
13/10   US Open of CX  
Winner: Gage Hecht
     C2  
13/10   US Open of CX  
Winner: Clara Honsinger
     C2  
13/10   GP Gloucester  
Winner: Curtis White
     C2  
13/10   GP Gloucester  
Winner: Ellen Noble
     C2  
14/10   Xaxancx  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C2  
14/10   Xaxancx  
Winner: Lucia Gonzalez Blanco
     C2  
14/10   Razès - Lac de Saint Pardoux  
Winner: Francis Mourey
     C2  
14/10   Razès - Lac de Saint Pardoux  
Winner: Joyce Vanderbeken
     C2  
14/10   NC Lithuania  
Winner: Domas Manikas
     CN  
14/10   Gieten  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
14/10   Gieten  
Winner: Annemarie Worst
     C1  
14/10   US Open of CX  
Winner: Brannan Fix
     C2  
14/10   US Open of CX  
Winner: Clara Honsinger
     C1  
14/10   GP Gloucester  
Winner: Curtis White
     C2  
14/10   GP Gloucester  
Winner: Ellen Noble
     C2  
18/10   Kermiscross  
Winner: Loes Sels
     C2  
18/10   Kermiscross  
Winner: Wout Van Aert
     C2  
20/10   Boom  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C2  
20/10   Boom  
Winner: Kim Van De Steene
     C2  
20/10   Sherbrooke  
Winner: Gunnar Holmgren
     C2  
20/10   Sherbrooke  
Winner: Ruby West
     C2  
20/10   Uiterwaardencross  
Winner: Reza Ravenstijn-Hormes
     NE  
20/10   Uiterwaardencross  
Winner: Tijmen Eising
     NE  
20/10   Podbrezova  
Winner: Magdalena Misonova
     C2  
20/10   Podbrezova  
Winner: Braam Merlier
     C2  
20/10   DCCX  
Winner: Kerry Werner
     C2  
20/10   DCCX  
Winner: Sunny Gilbert
     C2  
21/10   Ternitz  
Winner: Kamila Janu
     C2  
21/10   Ternitz  
Winner: Braam Merlier
     C2  
21/10   Sherbrooke  
Winner: Ruby West
     C2  
21/10   Sherbrooke  
Winner: Gunnar Holmgren
     C2  
21/10   Cles  
Winner: Sara Casasola
     C2  
21/10   Cles  
Winner: Matteo Vidoni
     C2  
21/10   Bern  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
21/10   Bern  
Winner: Marianne Vos
     CDM  
21/10   Stockholm  
Winner: Ida Erngren
     C2  
21/10   Stockholm  
Winner: Tobias Halland Johannessen
     C2  
21/10   DCCX  
Winner: Sunny Gilbert
     C2  
21/10   DCCX  
Winner: Kerry Werner
     C2  
23/10   Nacht van Woerden  
Winner: Lars Van Der Haar
     C2  
23/10   Nacht van Woerden  
Winner: Marianne Vos
     C2  
27/10   GP Neerpelt  
Winner: Laurens Sweeck
     C2  
27/10   GP Neerpelt  
Winner: Denise Betsema
     C2  
27/10   Slany  
Winner: Pavla Havlikova
     C1  
27/10   Slany  
Winner: Jim Aernouts
     C1  
27/10   Llodio-Laudio  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C1  
27/10   Llodio-Laudio  
Winner: Aida Nuno Palacio
     C1  
27/10   NC Iceland  
Winner: Ingvar Omarsson
     CN  
27/10   NC Iceland  
Winner: Agusta Edda Björnsdottir
     CN  
27/10   Cincinnati CX - Devou Park  
Winner: Gage Hecht
     C1  
27/10   HPCX  
Winner: Justin Lindine
     C2  
27/10   HPCX  
Winner: Cassandra Maximenko
     C2  
27/10   Cincinnati CX - Devou Park  
Winner: Ellen Noble
     C1  
28/10   Ruddervoorde  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     C1  
28/10   Ruddervoorde  
Winner: Marianne Vos
     C1  
28/10   Basqueland Zkrosa  
Winner: Aida Nuno Palacio
     C1  
28/10   Basqueland Zkrosa  
Winner: Vincent Baestaens
     C1  
28/10   Jablines  
Winner: Francis Mourey
     C2  
28/10   Jablines  
Winner: Marlène Petit
     C2  
28/10   Irvine  
Winner: Ian Field
     C2  
28/10   Irvine  
Winner: Ffion James
     C2  
28/10   München  
Winner: Nadja Heigl
     C2  
28/10   München  
Winner: Marcel Meisen
     C2  
28/10   Sagae  
Winner: Hikaru Kosaka
     C2  
28/10   Sagae  
Winner: Eri Yonamine
     C2  
28/10   GP Contern  
Winner: Loes Sels
     C2  
28/10   GP Contern  
Winner: Corne Van Kessel
     C2  
28/10   Almelo  
Winner: Sofie Van Rooijen
     NE  
28/10   Steinmaur  
Winner: Sascha Weber
     C2  
28/10   Steinmaur  
Winner: Rebecca Gariboldi
     C2  
28/10   Trnava  
Winner: Jana Czeczinkarova
     C2  
28/10   Trnava  
Winner: Tomas Paprstka
     C2  
28/10   Cincinnati CX - Carter Park  
Winner: Kerry Werner
     C2  
28/10   HPCX  
Winner: Justin Lindine
     C2  
28/10   HPCX  
Winner: Arley Kemmerer
     C2  
28/10   Cincinnati CX - Carter Park  
Winner: Ellen Noble
     C2