CycleBase
TODAY
Road Track
CX MTB BMX
SEARCH
Search cyclists
Search race
Advanced Search
DATABASE
Calendars
Teams
Rankings
Analysis
Doping
MY CYCLEBASE
E-mail
Password
No account yet? Sign up for FREE!
       
SERVICE
Contact
RSS Feeds
PC Tablet Phone
 
BERT DE WAELE
 
Country:    Belgium
Born:   1975-07-21
Gender:  
  
  
 
Source: Landbouwkrediet - Tonissteiner 

Road
Year   Teams  CycleBase
Rankings
   World
Ranking
  1996    -    918    -
  1997    -    720    -
  1998    -    859    -
  1999    -    999    -
  2000    -    1556    -
  2001    Landbouwkrediet - Colnago     880    -
  2002    Landbouwkrediet - Colnago     713    -
  2003    Landbouwkrediet - Colnago     419    -
  2004    Landbouwkrediet - Colnago     177    -
  2005    Landbouwkrediet - Colnago     246    -
  2006    Landbouwkrediet - Colnago     83    -
  2007    Landbouwkrediet - Tonissteiner     142    -
  2008    Landbouwkrediet - Tonissteiner     140    -
  2009    Landbouwkrediet - Tonissteiner     93    204
  2010    Landbouwkrediet - Tonissteiner     176    98
  2011    Landbouwkrediet     136    -
  2012    Landbouwkrediet - Euphony     1010    -

1995

Fleche Ardennaise (10/6)
  6. place

1996

Luik - Bastenaken - Luik (-23) (1/5)
  7. place
Omloop van Henegouwen (11/5)
  5. place
Omloop Het Volk (amateurs) (22/6)
  10. place
Namense Pijl (22/9)
  6. place

1997

Seraing - Aix - Seraing (5/4)
  2. place
Luik - Bastenaken - Luik (-23) (1/5)
  6. place
Omloop Het Volk (-23) (28/6)
  4. place

1998

Challenge de Hesbaye (22/3)
  4. place

1999

GP Victor Bodson (13/3)
  2. place
Seraing - Aix - Seraing (15/4)
  3. place
Zellik - Galmaarden (18/4)
  10. place
Namense Pijl (19/9)
  6. place

2000

Brussel - Opwijk (27/2)
  6. place
Kattekoers (Gent - Ieper) (12/3)
  1. place
Seraing - Aix - Seraing (20/4)
  2. place
GP de Lys-lez-Lannoy (14/5)
  6. place
Driedaagse van de Ardennen (25-28/5)
  2. place in 1. stage
  3. place in 2. stage
  5. place in 3. stage
Hasselt - Spa - Hasselt (1/6)
  10. place
I.W.T. Oetingen (28/6)
  6. place
GP van de Bovenschelde (6/8)
  3. place

2001

Fleche Cotiere (17/5)
  5. place
Brussel - Ingooigem (16/6)
  7. place
NC Belgium (1/7)
  22. place
Ronde van de Doubs (8/7)
  2. place
Eurode Omloop (12/8)
  9. place
GP Plouay (2/9)
  17. place

2002

Kuurne - Brussel - Kuurne (3/3)
  12. place
GP Erik Breukink (15-17/3)
  101. place
La Fleche Brabanconne (31/3)
  18. place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  78. place
Liege - Bastogne - Liege (21/4 - CDM)
  83. place
Ronde van de Vendee (28/4)
  7. place
Tour of Austria (10-16/6)
  19. place
NC Belgium (30/6)
  28. place
Ronde van de Doubs (7/7)
  4. place
Tour de Wallonie (29/7-2/8)
  11. place
GP Plouay (25/8)
  38. place
GP d`Isbergues (22/9)
  15. place

2003

Nokere Koerse (19/3)
  5. place
Tour of Austria (9-15/6)
  15. place
NC Belgium (29/6)
  28. place
Ronde van de Doubs (6/7)
  1. place
Tour de Wallonie (28/7-1/8)
  15. place
Zuri Metzgete (17/8 - CDM)
  67. place
GP Rik van Steenbergen (10/9)
  10. place

2004

GP Cholet - Pays de Loire (21/3)
  1. place
Tour de Romandie (27/4-2/5)
  15. place
Brussel - Ingooigem (23/6)
  2. place
Ronde van de Doubs (4/7)
  3. place
Tour de Wallonie (26-30/7)
  2. place
GP Wallone (15/9)
  4. place
Omloop van het Houtland (30/9)
  1. place

2005

Omloop Het Volk (26/2)
  5. place
Nokere Koerse (16/3)
  8. place
Tour of Flanders (3/4 - Pro Tour)
  19. place
GP Pino Cerami (7/4)
  2. place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (12/6)
  4. place
Ster Elektrotoer (15-18/6)
  8. place
Brussel - Ingooigem (22/6)
  6. place
Ronde van de Doubs (3/7)
  8. place

2006

Tour du Haut Var (18/2)
  5. place
Omloop Het Volk (25/2)
  2. place
E3 Prijs Harelbeke (25/3)
  4. place
GP Pino Cerami (6/4)
  5. place
Ronde van Rheinland-Pfalz (26-30/4)
  6. place
Ronde van Luxemburg (31/5-4/6)
  6. place
I.W.T. Oetingen (28/6)
  2. place
Trois Villes Soeurs (2/7)
  2. place
Rund um die Hainleite (12/8)
  6. place
Druivenkoers (23/8)
  6. place
Coupe Sels (29/8)
  3. place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (2/9)
  6. place

2007

La Fleche Brabanconne (1/4)
  12. place
GP Pino Cerami (12/4)
  3. place
La Fleche Wallone (25/4 - Pro Tour)
  25. place
Ronde van Rheinland-Pfalz (16-20/5)
  6. place
Ronde van Belgie (30/5-3/6)
  8. place
  3. place in 4. stage
Ronde van Luxemburg (6-10/6)
  12. place
Brussel - Ingooigem (27/6)
  5. place
NC Belgium (1/7)
  7. place
Trois Villes Soeurs (8/7)
  1. place
Tour de Wallonie (28/7-1/8)
  3. place in 5. stage
Poly Normande (5/8)
  3. place
GP Stad Zottegem (21/8)
  10. place
Druivenkoers (22/8)
  7. place
GP Wallone (19/9)
  1. place

2008

Etoile de Besseges (6-10/2)
  5. place
Tour du Haut Var (24/2)
  7. place
Nokere Koerse (19/3)
  11. place
GP Cholet - Pays de Loire (23/3)
  2. place
La Fleche Brabanconne (30/3)
  12. place
La Fleche Wallone (23/4)
  11. place
Liege - Bastogne - Liege (27/4 - Pro Tour)
  18. place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  10. place
Ronde van Belgie (28/5-1/6)
  7. place
Tour de Wallonie (26-30/7)
  11. place
Paris - Correze (6-7/8)
  9. place
GP Jef Scherens (7/9)
  4. place
Paris - Bruxelles (13/9)
  4. place
GP Wallone (17/9)
  5. place
Ronde van de Somme (19/9)
  8. place

2009

Tour of Flanders (5/4 - World Tour)
  10. place
La Fleche Wallone (22/4 - World Tour)
  16. place
Frankfurt City Loop (1/5)
  4. place
Circuit de Lorraine (20-24/5)
  8. place
Ronde van Belgie (27-31/5)
  6. place
  1. place in 4. stage
GP Schwarzwald (6/6)
  12. place
Poly Normande (2/8)
  4. place
Paris - Correze (5-6/8)
  4. place
  3. place in 1. stage
Druivenkoers (26/8)
  2. place
GP Jef Scherens (6/9)
  10. place
GP Wallone (16/9)
  4. place

2010

Tour du Haut Var (20-21/2)
  2. place
  3. place in 1. stage
  3. place in 2. stage
Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  13. place
Driedaagse van West-Vlaanderen (5-7/3)
  12. place
GP Pino Cerami (8/4)
  6. place
Amstel Gold Race (18/4 - World Tour)
  4. place
La Fleche Wallone (21/4 - World Tour)
  11. place
Circuit de Lorraine (19-23/5)
  3. place in 2. stage
I.W.T. Oetingen (30/6)
  9. place

2011

Hel van het Mergelland (2/4)
  9. place
GP Pino Cerami (7/4)
  10. place
La Fleche Brabanconne (13/4)
  13. place
La Fleche Wallone (20/4 - World Tour)
  14. place
Rund um Frankfurt (1/5)
  11. place
Ronde van Belgie (25-29/5)
  4. place
  4. place in 3. stage
I.W.T. Oetingen (29/6)
  2. place
Tour de Wallonie (23-27/7)
  7. place
Poly Normande (31/7)
  12. place
Paris - Correze (3-4/8)
  2. place
  2. place in 1. stage
  1. place in 2. stage
GP Wallone (14/9)
  4. place
Ronde van de Somme (16/9)
  10. place

2012

GP d`Ouverture La Marseillaise (29/1)
  10. place
Quatre Jours de Dunkerque (4-8/5)
  13. place
I.W.T. Oetingen (27/6)
  10. place
Tour de Wallonie (21-25/7)
  15. place
GP Wallone (12/9)
  6. place
 
CYCLEBASE RANKING
Alejandro Valverde Belmonte  2218
Christopher Froome  2083
Joaquin Rodriguez Oliver  1975
Peter Sagan  1915
Vincenzo Nibali  1867
»   Standings
CYCLEBASE RANKING
Emma Johansson  1382
Marianne Vos  1104
Ellen Van Dijk  716
Giorgia Bronzini  611
Elizabeth Armitstead  525
»   Standings
VICTORY RANKING
Alejandro Valverde Belmonte  7
»   Standings
Kirsten Wild  7
»   Standings
UCI WORLD RANKING
Alberto Contador Velasco  308
Fabian Cancellara  260
Niki Terpstra  200
  Sep Vanmarcke  200
Peter Sagan  183
»   Results & Standings
UCI CDM WOMEN
Elizabeth Armitstead  320
Emma Johansson  240
Anna Van Der Breggen  220
Ellen Van Dijk  195
Elisa Longo Borghini  130
»   Results & Standings
SPONSORS
© www.cyclebase.nl / Fatec Engineering 1995-2014 | [ colophon ] [ sitemap ] [ cookies ]